Talamex Rubberboot Aqualine QLA300 met luchtbodem

Talamex Rubberboot Aqualine QLA300 met luchtbodem

Normale prijs € 999,95 € 809,95

Voorraadstatus: Levertijd 2 a 3 werkdagen

Stuur mij een e-mail zodra dit product weer op voorraad is.

Email:
Omschrijving

De Talamex Rubberboot Aqualine QLA300 is gemaakt van 11 Decitex PVC doek en voorzien van een sterke luchtvloer en V-vormige kiel aan de onderzijde.


Met name deze kiel zorg voor een zeer grote koersvastheid wat het vaargedrag ten goede komt wanneer u een buitenboordmotor achter deze rubberboot hangt.
Deze 3 meter lange boot is de grootste uit de serie Aqualine botem van Talamex en bied plaats aan 4 volwassen personen.


Deze rubberboot uit de Talamex Aqualine serie is een zeer goede "basic" boot. Hij heeft alles wat in de basis belangrijk is bij een rubberboot:
Het 1100 Decitex stevige doek vormt de basis van deze Rubbeboot van Talamex de QLA300. De luchtvloer geeft een enorme stevigheid. Rondom is een grijplijn aangebracht met daaronder een stevige stootrand. De luchtkamers zijn voorzien van overdrukventielen. Net zoals bij alle andere boten uit deze serie is de houten zit bank verstelbaar. Hierdoor vindt u altijd een plezierige zithouding tijdens het varen.

De houten bank is naar voren of naar achteren te verstellen. Sleepogen, een D-ring aan de voorzijde en een kunststof motorplaat en lensplug maken het af.
Wij leveren de boot compleet met een Nautic Gear pakket: Dubbel werkende luchtpomp, aluminium peddels en een reparatieset. Dus uitpakken, opblazen en varen maar! Kiest u voor kwaliteit, duurzaamheid en een scherpe prijs? Dan is deze Talamex QLA300 de juiste keus!


  • Gratis verzending vanaf € 50,- (NL)
  • België € 7,95
  • Veertien dagen bedenktijd
  • Afhalen bij 2600 afhaalpunten (NL)
  • Afhalen bij 1400 afhaalpunten (BE)
  • 2 jaar Garantie

14802 klanten beoordelen Nautic Gear gemiddeld met een:

9.2
Wij helpen u graag!

Klantenservice: 0318 - 744755

ma-vr: 09:00 - 17:00

Voordeelbundels

  • Materiaal: PVC 1100 Decitex

  • Kunststof motorplaat

  • Houten sliding bank

  • Luchtbodem

  • Roeiriemen

  • Makkelijk oprolbaar

  • Makkelijk klein te verpakken

  • Snel vaarklaar

  • Garantie: 5 jaar ( onder voorwaarden )

  • CE gecertificeerd (D)

  • Kleur: grijs/zwart

  • Zeer complete levering met Nautic Gear Pakket 

Extra informatie
ModelnaamAqualine
BoottypeQLA 300
CE Cat.D
HoofdkleurGrijs
Lengte300 cm
Breedte152 cm
Pakmaat opgevouwen (L X B x H)100 x 51 x 24 cm
Gewicht29 Kg
Gewichtsklasse20-29 kg
Maximaal aantal personenVier personen
Maximaal aantal personen4 volwassenen
Maximale belading425 Kg
Maximaal motorvermogen10 Pk
Aantal luchtkamers3+1+1
Diameter drijvers41 cm
Extra verstevigde tubesJa
OverdrukventielNee
GebruikRecreatief
Materiaal doekPVC
Type bodemLuchtbodem
Opblaasbare kielJa
Verstevigde kielJa
SleepringenD-ringen, 2 Stuks
Nautic Gear PakketHandpomp,Reparatieset, Aluminium zitbank, 2 peddels, Sleepogen, Aanmeerlijn, Hijsogen, Opbergtas, Tankplaat
Schrijf uw eigen review

Alleen ingelogde klanten kunnen een review schrijven. U kunt hier inloggen of registreren